&noscript=1" /> Everyday Seamless Tank Top White Wmn | Køb træningstøj på ICIW.

Everyday Seamless Tank Top White Wmn

279kr / 179kr

Træningstanktop i sømløs materiale med krydsende bånd i ryggen.

Valgt farve: Hvid
Fås i disse farver
Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
Everyday Seamless Tank Top White Wmn
ruler
SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Vælg størrelse
L
Køb matchende produkt
Tekniske forhold
Tekniske forhold
  • Beskrivelse
  • Levering
  • Modellen på billedet er 170 cm og har størrelse XS på.

    Hjørnestenen i din garderobe, en top du kan stole på, når træningen kræver det meste af dig. Denne tanktop bruger den sidste nye sømløse teknologi for en behagelig og fleksibel fornemmelse.

    - 92 % polyamid og 8 % elastan
    - ICIW-logo
    - Blødt og elastisk stof
    - Meshdetaljer, der giver god luftcirkulation
    - SWEATTECH™
    - Sporty pasform

    Specifikationer
      Farve: Hvid
      Materialer: 92% Polyamide 8% Elastane
      Varenr: 11695-002
    • Vores ambition er at sende din ordre så hurtigt som muligt. Hvis du bestiller din ordre inden kl. 13.00, sendes den samme dag! Husk at leveringstider kan være længere i perioder med højsalg og helligdage. Ved kassen kan du se præcis hvilke priser og leveringsmetoder der gælder for din ordre.

      Priserne i vores webshop er inklusive moms. Forsendelsesomkostningerne lægges til prisen og betales af kunden. Forsendelsesomkostningerne meddeles ved bestilling.

    • Beskrivelse

    • Hjørnestenen i din garderobe, en top du kan stole på, når træningen kræver det meste af dig. Denne tanktop bruger den sidste nye sømløse teknologi for en behagelig og fleksibel fornemmelse.

      - 92 % polyamid og 8 % elastan
      - ICIW-logo
      - Blødt og elastisk stof
      - Meshdetaljer, der giver god luftcirkulation
      - SWEATTECH™
      - Sporty pasform

      Specifikationer
        Farve: Hvid
        Materialer: 92% Polyamide 8% Elastane
        Varenr: 11695-002
      • Levering

      • Vores ambition er at sende din ordre så hurtigt som muligt. Hvis du bestiller din ordre inden kl. 13.00, sendes den samme dag! Husk at leveringstider kan være længere i perioder med højsalg og helligdage. Ved kassen kan du se præcis hvilke priser og leveringsmetoder der gælder for din ordre.

        Priserne i vores webshop er inklusive moms. Forsendelsesomkostningerne lægges til prisen og betales af kunden. Forsendelsesomkostningerne meddeles ved bestilling.

      Anmeldelser

      ICIW Familien ser godt ud!

      Andre har også købt

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      L/XL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      79kr
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      36
      L
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      179kr (279kr)
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      429kr
      Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
      36
      L
      Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
      179kr (279kr)
      Everyday Tank Top Black
      XL XS XXL
      Everyday Tank Top Black
      199kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      429kr
      Everyday Racerback Tank Top Black
      XS XXL M
      Everyday Racerback Tank Top Black
      199kr
      Everyday Racerback Tank Top White
      XL XS
      Everyday Racerback Tank Top White
      199kr

      Andre har også købt

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      L/XL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      79kr
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      36
      L
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      179kr (279kr)
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      429kr
      Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
      36
      L
      Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
      179kr (279kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America