&noscript=1" /> Define Adjustable Sports Bra Pink Melange | Køb træningstøj på

ICIW Familien ser godt ud!

Define Adjustable Sports Bra Pink Melange

Justerbar sømløs sportsbh med let støtte.

SIZE GUIDE SEAMLESS

*
Follow any special guidelines that you might find on the product page
*This is a general size guide for all our seamless products
*
Read our sports bra guide here.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





We know that every body is unique and that people have different opinions about how a garment should fit. This is a general size guide for all our seamless garments for women. Since the fit differs depending on material, we ask you to read the specific recommendations on each product page. If there's no special recommendation on the specific product, use this guide or choose the size you normally wear and choose size based on your largest measurement.

Størrelseguide
Vælg størrelseXSSML
Varer bestilt inden kl. 13.00 sendes samme dag!
Fås i disse farver
  • Beskrivelse
  • Define Seamless er en af vores mest populære kollektioner, og det it’kan man godt forstå. Det sømløse materiale er blødt, elastisk og fleksibelt, hvilket resulterer i et stykke tøj med stor bevægelighed og pasform. Leggings, sports-bh'er og toppe i flere trendy farver gør Define Seamless til den bedste kollektion af træningstøj til mange forskellige typer træninger.

    - 92 % nylon, 8 % spandex
    - ICIW-logo foran
    - SWEATTECH™
    - Justerbare stropper, der kan bruges på flere måder
    - Justerbart bælte
    - Lavt niveau af støtte

    Modellen på billedet er 170 cm og har størrelse XS på.

  • Specifikationer
    • Farve: Pink
      Materialer: 92% Nylon, 8% Spandex
      Støtte: Let støtte
      Varenr: 11312-032
    • Levering
    • Vores ambition er at sende din ordre så hurtigt som muligt. Hvis du bestiller din ordre inden kl. 13.00, sendes den samme dag! Husk at leveringstider kan være længere i perioder med højsalg og helligdage. Ved kassen kan du se præcis hvilke priser og leveringsmetoder der gælder for din ordre.

      Priserne i vores webshop er inklusive moms. Forsendelsesomkostningerne lægges til prisen og betales af kunden. Forsendelsesomkostningerne meddeles ved bestilling.

    • Hjælpe?
    • Ofte stillede spørgsmål
      Om os
      Kontakt os

    Køb looket

    Define Seamless Bikers Pink Melange Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Bikers Pink Melange Wmn
    399kr
    Define Seamless Cropped T-shirt Pink Melange Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Cropped T-shirt Pink Melange Wmn
    329kr

    ICIW Familien ser godt ud!

    Anmeldelser

    Bestsellere

    Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
    L M S XL XS
    Ribbed Define Seamless Tights Smokey Blue Wmn
    549kr
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    299kr
    Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
    L M S
    Define Seamless Tights Grey Melange Wmn
    499kr
    Nyhed!
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
    L M S XL XS
    Define Cropped 1/4 Zip Adjustable Jungle Green
    349kr

    Andre har også købt

    Define Seamless Bikers Pink Melange Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Bikers Pink Melange Wmn
    399kr
    Define Seamless Tights Black Wmn
    L M S XS
    Define Seamless Tights Black Wmn
    499kr
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    L M S XS
    Ribbed Define Seamless Tights Dark Sand Wmn
    549kr
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    L M S XS
    Define Seamless Sports Bra Jungle Green
    299kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America